Pranie dywanów i tapicerki WrocławOferta firmy Justica dla seniorów Wrocław

Justica dla seniorów

Sprzyjamy Wrocławskim Seniorom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy Partnerem Programu Wrocławska Karta Seniora. Oferujemy 15% zniżki na wszystkie nasze usługi.

15% rabatu z Wrocławską Kartą Seniora Współpraca z Wroclawskim Centrum Seniora


TARGI SENIORA, 14 WRZESIEŃ 2013 r.
IV EDYCJA

W dniach 14 oraz 15 września w Parku Handlowym Auchan na Bielanach Wrocławskich, już po raz czwarty, odbyły się „Targi Senioralne”. Zorganizowane przez Wrocławskie Centrum Seniora Targi to jedna z atrakcji w ramach Dni Seniora – Wrocław 2013 r.

Nasza firma, jako partner programu Wrocławskiej Karty Seniora, znalazła się wśród wystawców i z dumą prezentowała swoją ofertę.

Dla odwiedzających przygotowaliśmy konkurs, gdzie główną wygraną był bon na nasze usługi, dodatkowo dla wszystkich zainteresowanych, przygotowaliśmy słodki poczęstunek, kupony rabatowe, poradnik codziennej pielęgnacji dywanów i tapicerki meblowej. Na młodszych czekały kolorowanki a na tych nieco starszych porady i prezentacja multimedialna.
Dziękujemy za wspaniałą zabawę oraz gratulujemy Seniorom aktywności!

WEEKEND SENIORA RAZEM Z NAMI.

Dnia17-18 listopada 2012 roku w CH Auchan Bielany Wrocławskie prezentowaliśmy naszą ofertę podczas Weekendu Seniora. Weekend Seniora to coroczna impreza promująca aktywną działalność Wrocławskich Seniorów oraz firm i instytucji ich spierających.
Podczas imprezy prezentowaliśmy naszą specjalną ofertę skierowaną do seniorów. Dodatkowo udzielaliśmy branżowych porad, omawialiśmy technologię czyszczenia dywanów i tapicerek, prezentowaliśmy efekty  czyszczenia  tapicerki wyjątkowo mocno zabrudzonych krzeseł.
Dla wszystkich odwiedzających stoisko przygotowaliśmy atrakcje w postaci zniżek na nasze usługi, firmowych słodkości, tematycznych kolorowanek dla dzieci i filmów dokumentujących proces czyszczenia.
Nasza prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem a  udział w Weekendzie Seniora zakończył się sukcesem. Wrocławskiemu Centrum Seniora dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy udanej imprezy.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

 

 

 

 


Comments are closed.