Pranie dywanów i tapicerki WrocławReferencje - Pranie dywanów i tapicerki Wrocław

Referencje

Naszych Klientów prosimy o opinie w komentarzu u dołu strony.

Wykonaliśmy już setki usług dla osób prywatnych i firm. Ugruntowaną pozycję zapewniają nam nasi Klienci, którzy cyklicznie korzystają z naszych usług polecając je również innym.
Cieszymy się, że nasza praca jest skuteczna a jej efekty spełniają Państwa oczekiwania. Zapewniamy, że przez udział w szkoleniach, śledzenie nowinek technologicznych będziemy utrzymywać jakość usług na jak najwyższym poziomie. 

minia cirs 05.02.2014 r. Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego
” (…) Firma wywiązała się z zadania z należytą starannością i rzetelnością. Biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług, profesjonalną obsługę klienta i dobrą organizację pracy zdecydowanie polecamy współpracę z firmą „Justica”, jako godnym zaufania partnerem na rynku usług czyszczenia tapicerek meblowych.”
minia4 10.11.2013 r. Uniwersytet Wrocławski
Firma „Justica” (…) otrzymuje pozytywne referencje za wykonanie usługi czyszczenia wykładzin i tapicerek meblowych tapczanów, foteli i krzeseł w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach zawartej umowy na okres od dn. 19.06.2013 r. do dn. 30.10. 2013 r. Ww. Firma z warunków umowy wywiązała się z należytą starannością . Obowiązki wykonała rzetelnie i terminowo.  Firma „Justica” (…)  to partner sprawdzony i godny polecenia.”
referencje cda 07.06.2013 r. Centrum Dystrybucji Akcesoriów sp. z o.o.
Firma wykonała na zamówienie naszej firmy usługę czyszczenia 48 szt. krzeseł biurowych. Pracownicy firmy podczas prac wykazali się dużą starannością, zabezpieczyli miejsce pracy, doczyścili plamy i niedoskonałości tapicerki krzeseł.
Biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług, organizację, dyspozycyjność i dobry kontakt zdecydowanie polecamy firmę Justica Justyna Osadnik  innym podmiotom jako profesjonalnego, godnego zaufania partnera na rynku usług czyszczenia tapicerek meblowych.
referencje Uniwersytet Wrocławski 12.12.2012 r. Uniwersytet Wrocławski
Firma „Justica” (…) otrzymuje pozytywne referencje za wykonanie usługi czyszczenia wykładzin i tapicerek meblowych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego. (…)

Ww. Firma z warunków umowy wywiązała się z należytą starannością . Obowiązki wykonała rzetelnie i terminowo.  Firma „Justica” (…)  to partner sprawdzony i godny polecenia.”
 Happy Kids referencje 10.06.2012 r.Przedszkole Anglojęzyczne
„Happy Kids” Kąty Wrocławskie”(…) Firma wywiązała się wzorowo z zawartej umowy, pracę wykonała z najwyższą rzetelnością i starannością. Plamy zostały usunięte a wykładzina jest czysta i estetyczna. Końcowy efekt czyszczenia jest w pełni zgodny z moimi oczekiwaniami.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę „Justica”  (…) jako rzetelnego i solidnego wykonawcę usługi czyszczenia wykładzin. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala mi postrzegać firmę „Justica” jako partnera  traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.”
 Szkoła Podstawowa Kobierzyce referencje 02.03.2012 r. Szkoła Podstawowa w Kobierzycach
„Szkoła Podstawowa w Kobierzycach korzystała z usług firmy „Justica” Osadnik Justyna w zakresie czyszczenia dywanów i prania tapicerki meblowej. 

Powierzone usługi firma wykonuj w pełni profesjonalnie, wykazując się dyspozycyjnością, operatywnością i skutecznością. Jest partnerem, którego charakteryzuje zdyscyplinowanie i dobra organizacja pracy. Jesteśmy zatem bardzo zadowoleni z rezultatów wykonanej usługi w związku z czym polecamy firmę „Justica’ Osadnik Justyna jako partnera do współpracy.”
 Biuro Rachunkowe Konto referencje 12.01.2012 r. Biuro Rachunkowe „KONTO” Wrocław
„Mam przyjemność wyrazić bardzo dobrą opinie o Firmie „Justica” (…), która wykonała usługę czyszczenia wykładziny dywanowej w moim Biurze Rachunkowym „KONTO”(…).

Kompleksowe czyszczenie wykładziny przebiegało szybko i sprawnie, w działaniach firmy widać pełny profesjonalizm. Rezultat pracy okazał się bardzo satysfakcjonujący a uwzględniając konkurencyjne ceny usługi stwierdzam, że Firma „Justica” (…) w pełni zasługuje na zaufanie i jest godna polecenia jako parter w usługach czyszczenia wykładzin dywanowych.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *